Iskolai gyermekklub

Základná škola Mihálya Tompu  s vyučovacím jazykom maďarským – Tompa Mihály Alapiskola,     Šrobárova 11/12, Rimavská Sobota – Rimaszombat

Iskolai gyermekklub

Az iskolai gyermekklub kisebb igényű érdektevékenységet biztosít olyan gyermekeknek, akik teljesítik az iskolalátogatás kötelezettségét, az iskolai intézményre vonatkozó művelődési program alapján, mely az iskolai tanulásra készíti fel a gyereket illetve a gyermek érdeklődési körét fejleszti és elégíti ki tanítási időn kívül és iskolai szünidőben.

A hozzájárulás összegét az iskolai gyermekklubban tartózkodásért a szülő banki átutalással fizeti az iskola számlájára!

Iskola  IBAN számlaszáma:  SK23 5600 0000 0020 7409 8003

Fizetési határidő:                    havonta 16-ig előre fizetendő (Szeptember 16-ig a szülő

egyszerre fizeti ki a szeptemberi és októberi hozzájárulást!)

A hozzájárulás összege:        20 € havonta

Hatályos:                               2024. január 1-jétől

A hozzájárulást a szülő a mobilon keresztül az Edupage aplikáció segítségével is ki tudja fizetni, ami a következő lehetőségeket kínálja:
- Google Pay* és Apple Pay*
- bankkártya* - VISA és MasterCard
- Sporopay*
- Viamo aplikáció - fizetés TB VIAMO és VÚB VIAMO -n keresztül - kezelési költség nélkül; VIAMO Plus*
Megjegyzés: * a szülő kezelési költséget fizet
Részletesebb információkat a szülő a következő linken talál:

Smernica 39/1/2024/1

Újdonságok

Írjon nekünk